Classic 4cm piros 20x10x4 térkő
Paraméterek
| Anyagszükséglet | 50 db/nm |
| Fagyállóság | Fagy- és olvasztósóálló |
| Hosszúság cm | 10 cm |
| Magasság cm | 6 cm |
| Méret | 10x10x6 |
| Rakat norma (m2) | 9 m 2 /raklap |
| Súly kg | 1321 kg |
| Szélesség cm | 10 cm |
| Terhelhetőség | gyalogosan járható, autóval járható |
| 112591 |
Leírás
Időtlen, sokrétűen kombinálható, visszafogott! Klasszikus elegancia, mely mindenhol megállja a helyét. Idális közterek burkolásához, de családi házakban is sokoldalúan alkalmazható. A lerakási lehetőségek tárháza határtalan!
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
