Classic Infrastruktúra 8cm Szürke 40x40x8 térkő
Paraméterek
| Anyagszükséglet | 6,25 db/nm |
| Fagyállóság | Fagy- és olvasztósóálló |
| Hosszúság cm | 40 cm |
| Magasság cm | 8 cm |
| Méret | 40x40x8 |
| Rakat norma (m2) | 6,72 m 2 /raklap |
| Súly kg | 1234.6 kg |
| Szélesség cm | 40 cm |
| Terhelhetőség | extrém terhelhetőség |
| 129156 |
Leírás
Klasszikus elegancia, mely mindenhol megállja a helyét. A 8 cm-es kőmagasság révén extrém terhelhetőséggel rendelkezik, így ideális közterek burkolásához. A lerakási lehetőségek tárháza határtalan!
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
