Tiziano Vintage bézs 60x30x6 térkő
Paraméterek
| Anyagszükséglet | 5,56 db/nm |
| Fagyállóság | Fagy- és olvasztósóálló |
| Hosszúság cm | 60 cm |
| Magasság cm | 6 cm |
| Méret | 60x30x6 |
| Rakat norma (m2) | 10,8 m 2 /raklap |
| Súly kg | 1483 kg |
| Szélesség cm | 30 cm |
| Terhelhetőség | gyalogosan járható, autóval járható |
| 70131 |
Leírás
Exkluzív felületi struktúra, egyedi megjelenés, trendi színek, letisztult elegancia! A természetes anyagok alkalmazásának köszönhetően minden egyes Tiziano kő felülete egyedi. A letisztult és stílusos megjelenés kellemes hangulatot hoz létre kertjében!
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
