Toscana Őszi 24x22x6 normálkő
Paraméterek
| Anyagszükséglet | 26 db/sor |
| Fagyállóság | Fagy- és olvasztósóálló |
| Hosszúság cm | 24 cm |
| Magasság cm | 6 cm |
| Méret | 24x22x6 |
| Rakat norma (m2) | 9,23 m 2 /raklap |
| Súly kg | 1206 kg |
| Szélesség cm | 22 cm |
| Terhelhetőség | gyalogosan járható, autóval járható |
| 125037 |
Leírás
A Toscana térkővel kialakított kert mediterrán romantikával hívogat gondtalan kikapcsolódásra. Az időtlen eleganciát és a mediterrán bájt a karakteres kombinációk és az egyedi külső kialakítások egészítik ki.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
