Pázsitrácskő Szürke 40x40x8
Paraméterek
| Anyagszükséglet | 6,25 db/nm |
| Fagyállóság | Fagy- és olvasztósóálló |
| Hosszúság cm | 40 cm |
| Magasság cm | 8 cm |
| Méret | 40x40x8 |
| Rakat norma (db) | 60 db/raklap |
| Súly kg | 1225 kg |
| Szélesség cm | 40 cm |
| Terhelhetőség | gyalogosan járható, autóval járható |
Leírás
A pázsitrácskő – ha parkfelületek rögzítéséről van szó, –a tökéletes stabilitást magas szintű természetességgel kapcsolja össze. Legyen az szegély vagy bejáró, ez a kő magánterületen ugyanúgy meggyőző, mint közterületen.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
