Suave Barna melír 16x16x6 térkő
Paraméterek
| Anyagszükséglet | 39,0625 db/nm |
| Fagyállóság | Fagy- és olvasztósóálló |
| Hosszúság cm | 16 cm |
| Magasság cm | 6 cm |
| Méret | 16x16x6 |
| Rakat norma (m2) | 8,96 m 2 /raklap |
| Súly kg | 1235 kg |
| Szélesség cm | 16 cm |
| Terhelhetőség | gyalogosan járható, autóval járható |
| 129186 |
Leírás
Ez a kő gazdag kínálatával, kombinációs lehetőségeivel és különösen nemes megjelenésével győz meg.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
