Gigant Szürke 20x20x10 térkő
Paraméterek
| Anyagszükséglet | 25 db/nm |
| Fagyállóság | Fagy- és olvasztósóálló |
| Hosszúság cm | 20 cm |
| Magasság cm | 10 cm |
| Méret | 20x20x10 |
| Rakat norma (m2) | 5,76 m 2 /raklap |
| Súly kg | 1292 kg |
| Szélesség cm | 20 cm |
| Terhelhetőség | extrém terhelhetőség |
Leírás
A kő, melyet maximálisan terhelhetőnek terveztünk. Rendkívül elegáns, és a formátuma révén extrém magas igénybevételnek is ellenáll.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
