Classic Infrastruktúra 8cm Piros 30x20x8 térkő
Paraméterek
| Anyagszükséglet | 16,7 db/nm |
| Fagyállóság | Fagy- és olvasztósóálló |
| Hosszúság cm | 30 cm |
| Magasság cm | 8 cm |
| Méret | 30x20x8 |
| Rakat norma (m2) | 8,4 m 2 /raklap |
| Súly kg | 1537 kg |
| Szélesség cm | 20 cm |
| Terhelhetőség | extrém terhelhetőség |
| 129150 |
Leírás
Klasszikus elegancia, mely mindenhol megállja a helyét. A 8 cm-es kőmagasság révén extrém terhelhetőséggel rendelkezik, így ideális közterek burkolásához. A lerakási lehetőségek tárháza határtalan!
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
