Mederlap Szürke 60x40x8
Paraméterek
| Anyagszükséglet | 4,16 db/nm |
| Fagyállóság | Fagy- és olvasztósóálló |
| Hosszúság cm | 60 cm |
| Magasság cm | 8 cm |
| Méret | 60x40x8 |
| Rakat norma (db) | 28 db/raklap |
| Súly kg | 1257 kg |
| Szélesség cm | 40 cm |
Leírás
A mederlap útépítési beton elemek, csapadékvíz-csatornák, árkok oldalfalainak, valamint nagyobb rézsűfelületek burkolására alkalmazhatók.
mélyépítés
Tradition
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
