Behaton térkő 6 cm Szürke 20x16,5x6 Kezdőkő/Félkő
Paraméterek
| Anyagszükséglet | 35 db/nm |
| Fagyállóság | Fagy- és olvasztósóálló |
| Hosszúság cm | 20 cm |
| Magasság cm | 6 cm |
| Méret | 20x16,5x6 Kezdőkő/Félkő |
| Rakat norma (m2) | 9,26 m 2 /raklap |
| Súly kg | 1275.1 kg |
| Szélesség cm | 16.5 cm |
| Terhelhetőség | gyalogosan járható, autóval járható |
| 129154 |
Leírás
Nagy igénybevételű, nehézgépjárműforgalommal terhelt közutak robusztus, hosszú élettartamú alapot igényelnek. Ehhez fejlesztettük ki a kettős kötésű követ – amely a felület egészén rendkívüli mértékben osztja el a hajlító-, toló- és csavaró erőket. Nagy terhelésű területhez ideális!
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
