Il Lungo Antracit melír 60x30x6 térkő
Paraméterek
| Anyagszükséglet | 5,56 db/nm |
| Fagyállóság | Fagy- és olvasztósóálló |
| Hosszúság cm | 60 cm |
| Magasság cm | 6 cm |
| Méret | 60x30x6 |
| Rakat norma (m2) | 10,8 m 2 /raklap |
| Súly kg | 1483 kg |
| Szélesség cm | 30 cm |
| Terhelhetőség | gyalogosan járható, autóval járható |
| 105993 |
Leírás
Karakteres színátmenetek, élénk árnyalatok, kifinomult színkompozíciók – mindezek a kombinációs lehetőségek széles palettájával kiegészítve lenyűgöző összhatást eredményeznek.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
