Classic Infrastruktúra 8cm Fekete 10x10x8 térkő
Paraméterek
| Anyagszükséglet | 100 db/nm |
| Fagyállóság | Fagy- és olvasztósóálló |
| Hosszúság cm | 10 cm |
| Magasság cm | 8 cm |
| Méret | 10x10x8 |
| Rakat norma (m2) | 6,93 m 2 /raklap |
| Súly kg | 1272.4 kg |
| Szélesség cm | 10 cm |
| Terhelhetőség | extrém terhelhetőség |
| 129147 |
Leírás
Klasszikus elegancia, mely mindenhol megállja a helyét. A 8 cm-es kőmagasság révén extrém terhelhetőséggel rendelkezik, így ideális közterek burkolásához. A lerakási lehetőségek tárháza határtalan!
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
