Parolin térkő 8 cm Szürke 24x12x8
Paraméterek
| Anyagszükséglet | 35 db/nm |
| Fagyállóság | Fagy- és olvasztósóálló |
| Hosszúság cm | 24 cm |
| Magasság cm | 8 cm |
| Méret | 24x12x8 |
| Rakat norma (m2) | 9 m 2 /raklap |
| Súly kg | 1645 kg |
| Szélesség cm | 12 cm |
| Terhelhetőség | gyalogosan járható, autóval járható |
Leírás
Enyhén hullámos, szokatlanul erős – és nagyon szép: Ezt az térburkolókövet a legnagyobb terhelések számára fejlesztettük ki! A kiváló kapcsolódási tulajdonság mellett a hosszan elnyúló felületeket mutatóssá teszi.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
