Öko Térkő Szürke 20x20x8 térkő
Paraméterek
| Anyagszükséglet | 25 db/nm |
| Fagyállóság | Fagy- és olvasztósóálló |
| Hosszúság cm | 20 cm |
| Magasság cm | 8 cm |
| Méret | 20x20x8 |
| Rakat norma (m2) | 8 m2/raklap |
| Súly kg | 1465 kg |
| Szélesség cm | 20 cm |
| Terhelhetőség | gyalogosan járható, autóval járható |
Leírás
Ideális megoldás parkolók környezetbarát burkolásához. Az Öko Térkő lehetővé teszi a fű természetes növekedését és a csapadékvíz elvezetését. Széles alkalmazási lehetőségeket kínál magán és nyilvános terek burkolásához egyaránt.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
