La Piazza Grande Ezüstszürke 80x40x6 térkő
Paraméterek
| Anyagszükséglet | 3,13 db/nm |
| Fagyállóság | Fagy- és olvasztósóálló |
| Hosszúság cm | 80 cm |
| Magasság cm | 6 cm |
| Méret | 80x40x6 |
| Rakat norma (m2) | 9,6 m 2 /raklap |
| Súly kg | 1321 kg |
| Szélesség cm | 40 cm |
| Terhelhetőség | gyalogosan járható |
| 129125 |
Leírás
Univerzális betonérdes felület, 6 trendi színárnyalat, változatos kombinálási lehetőség! Letisztult, modern, harmonikus.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
