Parolin térkő 6 cm Piros 24x12x6
Paraméterek
| Anyagszükséglet | 35 db/nm |
| Fagyállóság | Fagy- és olvasztósóálló |
| Hosszúság cm | 24 cm |
| Magasság cm | 6 cm |
| Méret | 24x12x6 |
| Rakat norma (m2) | 12 m 2 /raklap |
| Súly kg | 1645 kg |
| Szélesség cm | 12 cm |
| Terhelhetőség | gyalogosan járható, autóval járható |
| 62754 |
Leírás
Enyhén hullámos, szokatlanul erős – és nagyon szép: Ezt az térburkolókövet a legnagyobb terhelések számára fejlesztettük ki! A kiváló kapcsolódási tulajdonság mellett a hosszan elnyúló felületeket mutatóssá teszi.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
