TEXTIL SZ 60266 dekor falburkoló 4,5x60 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Csomagolási mennyiség | 18 lap/doboz |
| Fagyállóság | nem |
| Felület | szövethatású dekor |
| Kopásállóság | nincs |
| Máz | matt |
| Minőség | I. osztály |
| Súly kg | 0.41 kg |
| Szélesség cm | 4.5 cm |
| Szín | barna |
| Termékcsalád | Textil |
| Alkalmazás | fürdőszoba |
| Hosszúság cm | 60cm |
| 107608 |
Leírás
A termék darabonként vásárolható. A pontos csomagolási adatokat a termékleírásban találja. Legkisebb vásárolható egység: 1 darab. Átvételkor ellenőrizze a dobozokon lévő műszaki számok egyezését (termék típusszám, osztályba sorolás, színárnyalati jelölés, kalibráció, gyártási dátum).
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
ILDIKO CEYLON F-3021 dekor falburkoló szett 2 db-os 2x20x30 cm
4.055,00 Ft/szett
4.055 Ft
Rendelhető
