PROVANCE T 1 falburkoló dekor 10x10 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Csomagolási mennyiség | 32 lap/doboz |
| Fagyállóság | nem |
| Felület | mediterrán |
| Kiszerelés | darab |
| Kopásállóság | nincs |
| Máz | matt |
| Minőség | I. osztály |
| Súly kg | 0.13 kg |
| Szélesség cm | 10 cm |
| Szín | többszínű |
| Termékcsalád | Provance |
| Alkalmazás | konyha |
| Hosszúság cm | 10cm |
| 83619 |
Leírás
A termék darabonként vásárolható. A pontos csomagolási adatokat a termékleírásban találja. Legkisebb vásárolható egység: 1 darab.
Átvételkor ellenőrizze a dobozokon lévő műszaki számok egyezését (termék típusszám, osztályba sorolás, színárnyalati jelölés, kalibráció, gyártási dátum).
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
ILDIKO CEYLON F-3021 dekor falburkoló szett 2 db-os 2x20x30 cm
4.055,00 Ft/szett
4.055 Ft
Rendelhető
