ILDIKO K-2 dekor falburkoló 20x30x0,7 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Csomagolási mennyiség | 20 lap/doboz (1,2 m2) |
| Fagyállóság | nem |
| Felület | dekor |
| Kiszerelés | darab |
| Minőség | I. osztály |
| Súly kg | 14.13 kg |
| Szélesség cm | 20 cm |
| Szín | többszínű |
| Termékcsalád | Ildiko |
| Alkalmazás | fürdőszoba |
| Vastagság cm | 0.7cm |
| Hosszúság cm | 30cm |
| 68463 |
Leírás
Felület: sima
Minőség I. osztály
Máz: matt
Kopásállóság: nincs
Felhasználás helye: konyha, fürdő
Fagyállóság: nem
Minőség I. osztály
Máz: matt
Kopásállóság: nincs
Felhasználás helye: konyha, fürdő
Fagyállóság: nem
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
ILDIKO CEYLON F-3021 dekor falburkoló szett 2 db-os 2x20x30 cm
4.055,00 Ft/szett
4.055 Ft
Rendelhető
