ALBERO BÖGRE F-53001 dekor 20X50 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Fagyállóság | nem |
| Felület | dekor |
| Kiszerelés | darab |
| Kopásállóság | nincs |
| Máz | fényes |
| Minőség | I. osztály |
| Súly kg | 1.61 kg |
| Szélesség cm | 20 cm |
| Szín | többszínű |
| Termékcsalád | Albero |
| Alkalmazás | beltér, konyha |
| Hosszúság cm | 50cm |
Leírás
Felület: sima
Minőség: I. osztály
Máz: fényes
Felhasználás helye: konyha
Fagyállóság: nem
Méret: 200mm x 500 mm
Kopásállóság: nincs
Kiszerelés: darab
Súly: 1,609 kg/darab
Minőség: I. osztály
Máz: fényes
Felhasználás helye: konyha
Fagyállóság: nem
Méret: 200mm x 500 mm
Kopásállóság: nincs
Kiszerelés: darab
Súly: 1,609 kg/darab
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
ILDIKO CEYLON F-3021 dekor falburkoló szett 2 db-os 2x20x30 cm
4.055,00 Ft/szett
4.055 Ft
Rendelhető
