ZARAGOZA F 4022 falburkoló dekor 25x40 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Csomagolási mennyiség | 12 lap/doboz |
| Fagyállóság | nem |
| Felület | dekor |
| Kiszerelés | darab |
| Kopásállóság | nincs |
| Máz | fényes |
| Minőség | I. osztály |
| Súly kg | 1.4 kg |
| Szélesség cm | 25 cm |
| Szín | többszínű |
| Termékcsalád | Zaragoza |
| Alkalmazás | fürdőszoba |
| Vastagság cm | 0.85cm |
| Hosszúság cm | 40cm |
Leírás
A termék darabonként vásárolható. A pontos csomagolási adatokat a termékleírásban találja. Legkisebb vásárolható egység: 1 darab.
Átvételkor ellenőrizze a dobozokon lévő műszaki számok egyezését (termék típusszám, osztályba sorolás, színárnyalati jelölés, kalibráció, gyártási dátum).
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
ILDIKO CEYLON F-3021 dekor falburkoló szett 2 db-os 2x20x30 cm
4.055,00 Ft/szett
4.055 Ft
Rendelhető
