DETTY K 2001 falburkoló dekor 6,5x20 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Csomagolási mennyiség | 20 lap/doboz |
| Fagyállóság | nem |
| Felület | márványhatású |
| Kiszerelés | darab |
| Kopásállóság | nincs |
| Máz | fényes |
| Minőség | I. osztály |
| Súly kg | 0.7 kg |
| Szélesség cm | 20 cm |
| Szín | többszínű |
| Termékcsalád | Detty |
| Alkalmazás | fürdőszoba |
| Vastagság cm | 0.75cm |
| Hosszúság cm | 25cm |
Leírás
A termék darabonként vásárolható. A pontos csomagolási adatokat a termékleírásban találja. Legkisebb vásárolható egység: 1 darab.
Átvételkor ellenőrizze a dobozokon lévő műszaki számok egyezését (termék típusszám, osztályba sorolás, színárnyalati jelölés, kalibráció, gyártási dátum).
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
ILDIKO CEYLON F-3021 dekor falburkoló szett 2 db-os 2x20x30 cm
4.055,00 Ft/szett
4.055 Ft
Rendelhető
