ERAMOSA SZ-4006 listello 40x6 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Csomagolási mennyiség | 24 lap/doboz (0,27 m2) |
| Fagyállóság | nem |
| Felület | sima |
| Kiszerelés | darab |
| Kopásállóság | nincs |
| Máz | matt/fényes |
| Minőség | I. osztály |
| Súly kg | 0.32 kg |
| Szélesség cm | 6 cm |
| Szín | többszínű |
| Termékcsalád | Eramosa |
| Alkalmazás | konyha, fürdőszoba |
| Hosszúság cm | 40cm |
Leírás
Felület: sima
Minőség I. osztály
Máz: matt
Kopásállóság: nincs
Felhasználás helye: fürdőszoba
Fagyállóság: nem
Minőség I. osztály
Máz: matt
Kopásállóság: nincs
Felhasználás helye: fürdőszoba
Fagyállóság: nem
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
ILDIKO CEYLON F-3021 dekor falburkoló szett 2 db-os 2x20x30 cm
4.055,00 Ft/szett
4.055 Ft
Rendelhető
