CARNEVAL COLOR SZ-60013 szegő falburkoló 60x4,5 cm
Paraméterek
| Felület | dekor |
| Minőség | I. osztály |
| Szélesség cm | 4.5 cm |
| Szín | többszínű |
| Termékcsalád | Carneval |
| Alkalmazás | beltér, kültér |
| Vastagság cm | 1cm |
| Hosszúság cm | 60cm |
Leírás
Minőség: I. osztály
Máz: matt
Kopásállóság: nincs
Felhasználás helye: beltér, konyha
Fagyállóság: nem
Máz: matt
Kopásállóság: nincs
Felhasználás helye: beltér, konyha
Fagyállóság: nem
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
ILDIKO CEYLON F-3021 dekor falburkoló szett 2 db-os 2x20x30 cm
4.055,00 Ft/szett
4.055 Ft
Rendelhető
