BUDAPEST Sz-2001 lisztello 20x5 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Csomagolási mennyiség | 20 lap/doboz (0,2 m2) |
| Fagyállóság | nem |
| Felület | márványhatású dekor |
| Kiszerelés | darab |
| Kopásállóság | nincs |
| Máz | fényes |
| Minőség | I. osztály |
| Súly kg | 0.14 kg |
| Szélesség cm | 5 cm |
| Szín | többszínű |
| Termékcsalád | Budapest |
| Alkalmazás | fürdőszoba |
| Hosszúság cm | 20cm |
Leírás
Felület: sima
Minőség: I. osztály
Máz: fényes
Kopásállóság: nincs
Felhasználás helye: fürdőszoba
Fagyállóság: nem
Minőség: I. osztály
Máz: fényes
Kopásállóság: nincs
Felhasználás helye: fürdőszoba
Fagyállóság: nem
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
ILDIKO CEYLON F-3021 dekor falburkoló szett 2 db-os 2x20x30 cm
4.055,00 Ft/szett
4.055 Ft
Rendelhető
