ERAMOSA SZ-2506 listello 25x6,3 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Csomagolási mennyiség | 20 lap/doboz (0,32 m2) |
| Fagyállóság | nem |
| Felület | sima |
| Kiszerelés | darab |
| Kopásállóság | nincs |
| Máz | matt/fényes |
| Minőség | I. osztály |
| Súly kg | 0.21 kg |
| Szélesség cm | 6.3 cm |
| Szín | többszínű |
| Termékcsalád | Eramosa |
| Alkalmazás | konyha, fürdőszoba |
| Hosszúság cm | 25cm |
Leírás
Felület: sima
Minőség I. osztály
Máz: matt
Kopásállóság: nincs
Felhasználás helye: fürdőszoba
Fagyállóság: nem
Minőség I. osztály
Máz: matt
Kopásállóság: nincs
Felhasználás helye: fürdőszoba
Fagyállóság: nem
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
ILDIKO CEYLON F-3021 dekor falburkoló szett 2 db-os 2x20x30 cm
4.055,00 Ft/szett
4.055 Ft
Rendelhető
