CANVAS F-62045 falburkoló dekor szett 2 db-os 0,9x20x60 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Csomagolási mennyiség | 2 szett/doboz |
| Fagyállóság | nem |
| Felület | dekor szett |
| Kiszerelés | 2 darab/szett |
| Kopásállóság | nincs |
| Máz | fényes |
| Minőség | I. osztály |
| Súly kg | 3.82 kg |
| Szélesség cm | 20 cm |
| Szín | többszínű |
| Termékcsalád | Canvas |
| Alkalmazás | fürdőszoba |
| Vastagság cm | 0.9cm |
| Hosszúság cm | 60cm |
Leírás
A termék szettenként vásárolható, mely 2 db lapot tartalmaz. A termék pontos csomagolási adatait a termékleírásban találja. Legkisebb vásárolható egység: 1 szett. Átvételkor ellenőrizze a dobozokon lévő műszaki számok egyezését (termék típusszám, osztályba sorolás, színárnyalati jelölés, kalibráció, gyártási dátum). Tonalistása V3: A termékskála elemei színárnyalatbeli eltérést mutathatnak a természetes hatás elérése érdekében! A kedvező színhatás és esztétikus felület kialakításához a lapokat a burkolás megkezdése előtt rendezze el egyéni elképzelése szerint. Változatosan, ne árnyalat szerint szétválasztva kerüljenek burkolásra!
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
ILDIKO CEYLON F-3021 dekor falburkoló szett 2 db-os 2x20x30 cm
4.055,00 Ft/szett
4.055 Ft
Rendelhető
