PETROL CITY F-53030 dekor falburkoló szett 2 db-os 20x50 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Csomagolási mennyiség | 5 szett/doboz (1 m2) |
| Fagyállóság | nem |
| Felület | sima |
| Hosszúság cm | 3 cm |
| Kiszerelés | 2 darab/szett |
| Minőség | I. osztály |
| Súly kg | 15.02 kg |
| Szélesség cm | 20 cm |
| Szín | többszínű |
| Termékcsalád | Petrol |
| Alkalmazás | fürdőszoba |
| Hosszúság cm | 50cm |
Leírás
Felület: sima
Minőség: I. osztály
Máz: matt
Kopásállóság: nincs
Felhasználás helye: fürdő
Fagyállóság: nem
Minőség: I. osztály
Máz: matt
Kopásállóság: nincs
Felhasználás helye: fürdő
Fagyállóság: nem
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
ILDIKO CEYLON F-3021 dekor falburkoló szett 2 db-os 2x20x30 cm
4.055,00 Ft/szett
4.055 Ft
Rendelhető
