Okos Térkő Cappuccino melír 20x10x5
Paraméterek
| Anyagszükséglet | 50 db/nm |
| Fagyállóság | Fagy- és olvasztósóálló |
| Hosszúság cm | 20 cm |
| Magasság cm | 5 cm |
| Méret | 20x10x5 |
| Rakat norma (m2) | 11,52 m 2 /raklap |
| Súly kg | 1300 kg |
| Szélesség cm | 10 cm |
| Terhelhetőség | gyalogosan járható, autóval járható |
| 129175 |
Leírás
Mint a természet végtelen változatossága, ugyanolyan sokrétűen alkalmazható az Okos Térkő is. Meggyőzőereje a klasszikus vonalvezetésben és a természetes földszínekben rejlik.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
