CARNEVAL ZBR 2 falburkoló 15x15x0,6 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Csomagolási mennyiség | 44 lap/doboz |
| Fagyállóság | nem |
| Felület | architect |
| Kiszerelés | 1 m2/doboz |
| Kopásállóság | nincs |
| Máz | matt |
| Minőség | I. osztály |
| Rakat norma (db) | 100 doboz/raklap |
| Rakat norma (m2) | 100 m2/raklap |
| Súly kg | 10.6 kg |
| Szélesség cm | 15 cm |
| Szín | fehér |
| Termékcsalád | Carneval |
| Alkalmazás | fürdőszoba |
| Vastagság cm | 0.6cm |
| Hosszúság cm | 15cm |
| 64562 |
Leírás
Termékeink csomagolása az esetek nagy részében nem egész négyzetméterenként történik. A termék pontos csomagolási adatait a termékleírásban találja. Legkisebb vásárolható egység: 1 doboz. Minimum 10-15% vágási veszteséggel minden esetben kalkulálni kell, így a felület mért méretéhez képest minimum +10% mennyiség kosárba helyezését javasoljuk. Átvételkor ellenőrizze a dobozokon lévő műszaki számok egyezését (termék típusszám, osztályba sorolás, színárnyalati jelölés, kalibráció, gyártási dátum).
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
ILDIKO CEYLON F-3021 dekor falburkoló szett 2 db-os 2x20x30 cm
4.055,00 Ft/szett
4.055 Ft
Rendelhető
