AMAZONAS F-62110 gres padlóburkoló dekor 20x60 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Csomagolási mennyiség | 11 lap/doboz (1,32 m2) |
| Fagyállóság | igen |
| Felület | padlódekor |
| Kiszerelés | darab |
| Kopásállóság | PEI 4 |
| Minőség | I. osztály |
| Súly kg | 2.35 kg |
| Szélesség cm | 20 cm |
| Szín | többszínű |
| Termékcsalád | Amazonas |
| Alkalmazás | paldó |
| Vastagság cm | 1cm |
| Hosszúság cm | 60cm |
Leírás
Bel- és kültéri, matt, sima felületű, fagyálló mázas gres lap. Ajánlott felhasználási területe a lakóházak, intézmények, irodák, üzletek külső- és belső terei normál cipőhasználatot feltételezve. (PEI 4)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
ILDIKO CEYLON F-3021 dekor falburkoló szett 2 db-os 2x20x30 cm
4.055,00 Ft/szett
4.055 Ft
Rendelhető
