Eleganzza Fehér 40x40x4 teraszlap
Paraméterek
| Anyagszükséglet | 6,25 db/nm |
| Fagyállóság | Fagy- és olvasztósóálló |
| Hosszúság cm | 40 cm |
| Magasság cm | 4 cm |
| Méret | 40x40x4 |
| Rakat norma (db) | 50 db/raklap |
| Súly kg | 720 kg |
| Szélesség cm | 40 cm |
| Terhelhetőség | gyalogosan járható |
Leírás
Az Eleganzza új, finoman szórt felülete tökéletes választás az Ön teraszára. A finom szemcsés felület kellemes tapintás a lábnak, a kifinomult összahatás pedig a szemet gyönyörködteti.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
