Mosott Járdalap Kavicsos 40x40x4
Paraméterek
| Anyagszükséglet | 6,25 db/nm |
| Fagyállóság | Fagy- és olvasztósóálló |
| Hosszúság cm | 40 cm |
| Magasság cm | 4 cm |
| Méret | 40x40x4 |
| Rakat norma (db) | 44 db/raklap |
| Súly kg | 634.8 kg |
| Szélesség cm | 40 cm |
| Terhelhetőség | gyalogosan járható |
Leírás
Robosztus, csúszásmentes és természetes megjelenés! A mosott járdalapok univerzálisan bevethetőek – szinte bármely felületen: legyen az bejárat, út vagy akár terasz.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
