Primus Colori Macchiato 40x40x4 teraszlap
Paraméterek
| Anyagszükséglet | 6,25 db/nm |
| Fagyállóság | Fagy- és olvasztósóálló |
| Hosszúság cm | 40 cm |
| Magasság cm | 4 cm |
| Méret | 40x40x4 |
| Rakat norma (db) | 60 db/raklap |
| Súly kg | 877 kg |
| Szélesség cm | 40 cm |
| Terhelhetőség | gyalogosan járható |
Leírás
Finom rajzolatú és elegáns, ez a PrimusColori felülete, melyet speciális technológia alkalmazásával hoztunk létre. A színátmenetet képező finom csíkozás még inkább kiemeli az elegáns megjelenést.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
