Járdalap Szürke 50x50x5
Paraméterek
| Anyagszükséglet | 4 db/nm |
| Fagyállóság | Fagy- és olvasztósóálló |
| Hosszúság cm | 50 cm |
| Magasság cm | 5 cm |
| Méret | 50x50x5 |
| Rakat norma (db) | 36 db/raklap |
| Súly kg | 1025 kg |
| Szélesség cm | 50 cm |
| Terhelhetőség | gyalogosan járható |
Leírás
Ezek a különlegesen strapabíró lapok egyszerű dizájnjukkal győznek meg, ami által számos helyzetben kínálnak ideális megoldást. Klasszikus szürke, megbízható funkcióval rendelkező minőségi termék.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
