Finessa teraszlap Fehér 60x30x3,8
Paraméterek
| Anyagszükséglet | 5,55 db/nm |
| Fagyállóság | Fagy- és olvasztósóálló |
| Hosszúság cm | 60 cm |
| Méret | 60x30x3,8 |
| Rakat norma (db) | 60 db/raklap |
| Súly kg | 1021 kg |
| Szélesség cm | 30 cm |
| Terhelhetőség | gyalogosan járható |
Leírás
Csodálatosan lágy felület – kifinomult megjelenés. A finoman szórt felület minden kültéri létesítménynek vonzó megjelenést kölcsönöz.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
