Járdalap Szürke (koptatós) 40x40x4
Paraméterek
| Anyagszükséglet | 6,25 db/nm |
| Fagyállóság | Fagy- és olvasztósóálló |
| Hosszúság cm | 40 cm |
| Magasság cm | 4 cm |
| Méret | 40x40x4 |
| Rakat norma (db) | 60 db/raklap |
| Súly kg | 862 kg |
| Szélesség cm | 40 cm |
| Terhelhetőség | gyalogosan járható |
Leírás
Ezek a különlegesen strapabíró lapok egyszerű dizájnjukkal győznek meg, ami által számos helyzetben kínálnak ideális megoldást. Klasszikus szürke, megbízható funkcióval rendelkező minőségi termék.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
