Mosott Járdalap Kavicsos 49x49x5
Paraméterek
| Anyagszükséglet | 4,16 db/nm |
| Fagyállóság | Fagy- és olvasztósóálló |
| Hosszúság cm | 49 cm |
| Magasság cm | 5 cm |
| Méret | 49x49x5 |
| Rakat norma (db) | 36 db/raklap |
| Súly kg | 1018 kg |
| Szélesség cm | 49 cm |
| Terhelhetőség | gyalogosan járható |
Leírás
Robosztus, csúszásmentes és természetes megjelenés! A mosott járdalapok univerzálisan bevethetőek – szinte bármely felületen: legyen az bejárat, út vagy akár terasz.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
