Járdalap Szahara barna 40x40x4
Paraméterek
| Anyagszükséglet | 6,25 db/nm |
| Fagyállóság | Fagy- és olvasztósóálló |
| Hosszúság cm | 40 cm |
| Magasság cm | 4 cm |
| Méret | 40x40x4 |
| Rakat norma (db) | 50 db/raklap |
| Súly kg | 720 kg |
| Szélesség cm | 40 cm |
| Terhelhetőség | gyalogosan járható |
Leírás
Ezek a különlegesen strapabíró lapok egyszerű dizájnjukkal győznek meg, ami által számos helyzetben kínálnak ideális megoldást. Klasszikus szürke, megbízható funkcióval rendelkező minőségi termék.
Megrendeléséhez egyéb járulékos költségek is tartozhatnak (pl. raklapbontási díj, csomagolási díj, stb.).
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
