La Piazza Grande teraszlap Szahara barna 60x30x3,8
Paraméterek
| Anyagszükséglet | 5,55 db/nm |
| Fagyállóság | Fagy- és olvasztósóálló |
| Hosszúság cm | 60 cm |
| Méret | 60x30x3,8 |
| Rakat norma (db) | 60 db/raklap |
| Súly kg | 1021 kg |
| Szélesség cm | 30 cm |
| Terhelhetőség | gyalogosan járható |
Leírás
Trendi színek, modern formavilág, sokrétű alkalmazási lehetőség! Tiszta színek, visszafogott, letisztult megjelenés: ezek az elegáns lapok különösen nagy felületeken mutatnak igazán jól. Időtálló design: családi házak teraszára vagy közterületkre.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
