Tiziano teraszlap Vintage bézs 60x30x3,8
Paraméterek
| Anyagszükséglet | 5,55 db/nm |
| Fagyállóság | Fagy- és olvasztósóálló |
| Hosszúság cm | 60 cm |
| Méret | 60x30x3,8 |
| Rakat norma (db) | 60 db/raklap |
| Súly kg | 1021 kg |
| Szélesség cm | 30 cm |
| Terhelhetőség | gyalogosan járható |
Leírás
Exkluzív felületi struktúra, egyedi megjelenés, trendi színek, letisztult elegancia! Az értékes természetes anyagok különlegesen szép színárnyalatokban egyedi kisugárzást eredményeznek. Szemet gyönyörködtető részletek, természetes mintázat. Nyáron ideális a mezítlábas sétához!
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
