Primus Colori Terra Lava 60x30x3,8 teraszlap
Paraméterek
| Anyagszükséglet | 5,55 db/nm |
| Fagyállóság | Fagy- és olvasztósóálló |
| Hosszúság cm | 60 cm |
| Méret | 60x30x3,8 |
| Rakat norma (db) | 60 db/raklap |
| Súly kg | 1021 kg |
| Szélesség cm | 30 cm |
| Terhelhetőség | gyalogosan járható |
Leírás
Finom rajzolatú és elegáns, ez a PrimusColori felülete, melyet speciális technológia alkalmazásával hoztunk létre. A színátmenetet képező finom csíkozás még inkább kiemeli az elegáns megjelenést.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
