SELMA MARRONE gres padlóburkoló 33,3x33,3x0,8 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Csomagolási mennyiség | 12 lap/doboz |
| Fagyállóság | igen |
| Felület | fahatású |
| Kiszerelés | 1,33 m2/doboz |
| Minőség | I. osztály |
| Rakat norma (db) | 46 doboz/raklap |
| Rakat norma (m2) | 61,18 m2/raklap |
| Súly kg | 23.15 kg |
| Szélesség cm | 33.3 cm |
| Szín | barna |
| Termékcsalád | Selma |
| Alkalmazás | fürdőszoba |
| Vastagság cm | 0.8cm |
| Hosszúság cm | 33.3cm |
Leírás
Bel- és kültéri, matt, sima felületű, fagyálló mázas gres lap. Ajánlott felhasználási területe a lakóházak, intézmények, irodák, üzletek külső- és belső terei normál cipőhasználatot feltételezve. (PEI 4)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
