Finessa Szafarisárga 60x40x8 térkő
Paraméterek
| Anyagszükséglet | 4,17 db/nm |
| Fagyállóság | Fagy- és olvasztósóálló |
| Hosszúság cm | 60 cm |
| Magasság cm | 8 cm |
| Méret | 60x40x8 |
| Rakat norma (m2) | 7,68 m 2 /rklp |
| Súly kg | 1407.4 kg |
| Szélesség cm | 40 cm |
| Terhelhetőség | gyalogosan járható, autóval járható |
| 129089 |
Leírás
Finessa – Lágy felület, kifinomult stílus, visszafogott megjelenés. A finoman szórt felület vonzó megjelenést kölcsönöz kültéri környezetének, legyen szó teraszról, kerti utakról vagy kapubehajtóról.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
