Behaton térkő 10 cm Fekete 20x16,5x10
Paraméterek
| Anyagszükséglet | 35 db/nm |
| Fagyállóság | Fagy- és olvasztósóálló |
| Hosszúság cm | 20 cm |
| Magasság cm | 10 cm |
| Méret | 20x16,5x10 |
| Rakat norma (m2) | 5,6 m 2 /raklap |
| Súly kg | 1257 kg |
| Szélesség cm | 16.5 cm |
| Terhelhetőség | gyalogosan járható, autóval járható |
| 41311 |
Leírás
Nagy igénybevételű, nehézgépjárműforgalommal terhelt közutak robusztus, hosszú élettartamú alapot igényelnek. Ehhez fejlesztettük ki a kettős kötésű követ – amely a felület egészén rendkívüli mértékben osztja el a hajlító-, toló- és csavaró erőket. Nagy terhelésű területhez ideális!
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
