Finessa Fehér 60x30x6 térkő
Paraméterek
| Anyagszükséglet | 5,56 db/nm |
| Fagyállóság | Fagy- és olvasztósóálló |
| Hosszúság cm | 60 cm |
| Magasság cm | 6 cm |
| Méret | 60x30x6 |
| Rakat norma (m2) | 10,8 m 2 /raklap |
| Súly kg | 1483 kg |
| Szélesség cm | 30 cm |
| Terhelhetőség | gyalogosan járható, autóval járható |
| 129087 |
Leírás
Finessa – Lágy felület, kifinomult stílus, visszafogott megjelenés. A finoman szórt felület vonzó megjelenést kölcsönöz kültéri környezetének, legyen szó teraszról, kerti utakról vagy kapubehajtóról.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
