Tiziano Antracit 40x40x8 térkő
Paraméterek
| Anyagszükséglet | 6,25 db/nm |
| Fagyállóság | Fagy- és olvasztósóálló |
| Hosszúság cm | 40 cm |
| Magasság cm | 8 cm |
| Méret | 40x40x8 |
| Rakat norma (m2) | 7,68 m 2 /rklp |
| Súly kg | 1407.4 kg |
| Szélesség cm | 40 cm |
| Terhelhetőség | gyalogosan járható, autóval járható |
| 129079 |
Leírás
Exkluzív felületi struktúra, egyedi megjelenés, trendi színek, letisztult elegancia! A természetes anyagok alkalmazásának köszönhetően minden egyes Tiziano kő felülete egyedi. A letisztult és stílusos megjelenés kellemes hangulatot hoz létre kertjében!
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
