CARNEVAL BEACH F-53041 dekor falburkoló szett 4 db-os 4x20x50 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Csomagolási mennyiség | 3 szett/doboz (1 m2) |
| Fagyállóság | nem |
| Felület | dekor |
| Kiszerelés | 4 darab/szett |
| Kopásállóság | nincs |
| Máz | fényes |
| Minőség | I. osztály |
| Súly kg | 6.43 kg |
| Szélesség cm | 20 cm |
| Szín | többszínű |
| Termékcsalád | Carneval |
| Alkalmazás | beltér, fürdőszoba |
| Hosszúság cm | 50cm |
Leírás
Felület: sima
Minőség: I. osztály
Máz: fényes
Kopásállóság: nincs
Felhasználás helye: fürdőszoba
Fagyállóság: nem
Minőség: I. osztály
Máz: fényes
Kopásállóság: nincs
Felhasználás helye: fürdőszoba
Fagyállóság: nem
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
CARNEVAL PICCANTE F 53022 dekor falburkoló szett (2*)20x50 cm
11.215,00 Ft/szett
11.215 Ft
Rendelhető
CARNEVAL PICCANTE F 53021 dekor falburkoló szett (2*)20x50 cm
11.215,00 Ft/szett
11.215 Ft
Rendelhető
