AMAZONAS ZPD 62009 fal és padlóburkoló mozaik 20x60x1 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Csomagolási mennyiség | 11 lap/doboz |
| Fagyállóság | nem |
| Felület | fahatású dekor |
| Kiszerelés | 1,32 m2/doboz |
| Kopásállóság | PEI 3 |
| Máz | matt |
| Minőség | I. osztály |
| Rakat norma (db) | 60 doboz/raklap |
| Rakat norma (m2) | 79,2 m2/raklap |
| Súly kg | 18.5 kg |
| Szélesség cm | 20 cm |
| Szín | többszínű |
| Termékcsalád | Amazonas |
| Alkalmazás | fürdőszoba |
| Vastagság cm | 1cm |
| Hosszúság cm | 60cm |
Leírás
Fürdőszobai, matt, sima felületű lap. Ajánlott felhasználási területe a lakóházak belső tere, ahol nem jellemző a koptató szennyeződés( PEI 3).
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
