ALBERO ZBD 53011 falburkoló 20x50x1 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Csomagolási mennyiség | 13 lap/doboz |
| Fagyállóság | nem |
| Felület | dekor mozaik |
| Kiszerelés | 1,3 m2/doboz |
| Kopásállóság | nincs |
| Máz | fényes |
| Minőség | I. osztály |
| Rakat norma (db) | 48 doboz/raklap |
| Rakat norma (m2) | 62,4 m2/raklap |
| Súly kg | 19.52 kg |
| Szélesség cm | 20 cm |
| Szín | többszínű |
| Termékcsalád | Albero |
| Alkalmazás | fürdőszoba |
| Vastagság cm | 1cm |
| Hosszúság cm | 50cm |
Leírás
Felület: sima
Minőség: I. osztály
Máz: fényes
Kopásállóság: nincs
Fagyállóság: nem
Kiszerelés: 1,3 nm/13db/karton
Minőség: I. osztály
Máz: fényes
Kopásállóság: nincs
Fagyállóság: nem
Kiszerelés: 1,3 nm/13db/karton
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
